MÖBLER / Soffor / Soffa 9144284
nr 914 4284
Soffa
1800-tal, Senempire, Mahogny, längd: 220
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:43:56
700 kr
450 kr
Senempiren